Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Tworzenie front-end stron i aplikacji internetowych w technologii HTML5/CSS3.
  • Implementacja szablonów do WordPress.
  • Przygotowywanie e-mailingów.
  • Wyceny czasowe.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML , CSS / SASS / LESS.
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP 7+ oraz bazy danych MySQL.
  • Bardzo dobra znajomość znajomość frameworków JS.
  • Bardzo dobra znajomość platformy WordPress.
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator.
  • Umiejętność pracy z repozytorium plików svn lub git.
  • Język angielski na poziomie B2.
  • Samodzielność w pracy nad projektami.
  • Otwartość na nowe technologie.
  • Znajomość Node.js - mile widziane.
  • Znajomość tworzenia aplikacji mobilnych - mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub współpracę.
  • Pracę dla rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji.
  • Realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności.
  • Pracę dla ciekawych znanych i nieznanych, międzynarodowych i lokalnych marek.
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom.
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej i ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

DocumentAplikuj