Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Samodzielne prowadzenie projektów kampanijnych – od debriefu po pitch.
  • W ramach realizowanych projektów: desk research, analiza dostępnych badań rynkowych i konsumenckich, śledzenie trendów, poszukiwanie inspiracji, tworzenie idei strategicznych, pisanie zwięzłych briefów.
  • Wypracowywanie planów komunikacji, rekomendowanie kanałów komunikacji i formatów reklamowych.
  • Przygotowywanie raportów, analiz, kluczowych podsumowań kampanii.
  • Tworzenie i omawianie prezentacji na spotkaniach z klientami.
  • Bliska współpraca z działem kreacji nad budową idei i konceptów kreatywnych.
  • Współpraca z działem Client Service nad powierzonymi projektami.
  • Udział w projektach przetargowych i współpraca z działem New Business.

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale strategii agencji full service i/lub digital.
  • Znajomość nowych mediów (kanały, formaty, trendy).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2).
  • Znajomość narzędzi analitycznych i frameworków Stratega/ Strateżki.
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.
  • Umiejętność syntezy zebranych danych.
  • Umiejętność tworzenia prezentacji i ich prezentowania.
  • Otwartość do współpracy z działem kreacji i łatwość w rozmowach o idei i konceptach od strony strategicznej.
  • Poczucie humoru 😊.
  • Wiedza jaką wartość niesie feedback i otwartość na niego.
  • Portfolio strategiczne – chętnie omówimy je na spotkaniu.

Oferujemy:

  • Realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności.
  • Pracę dla ciekawych znanych, międzynarodowych i lokalnych marek.
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/umowy o współpracę.
  • Pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji.
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

DocumentAplikuj