Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zapewnienie ciągłości dostaw i dostępności materiałów utrzymywanych na stanach magazynowych, poprzez koordynacje i realizację procesu zamówień wynikających z bieżących potrzeb działów produkcyjnych i administracyjnych
  • Monitoring bieżących stanów magazynowych
  • Procesowanie zamówień wewnętrznych i wysyłka zamówień do dostawcy
  • Monitoring poszczególnych etapów realizacji zamówienia
  • Monitoring terminowości dostaw
  • Współpraca z klientem wewnętrznym
  • Analiza zakupów i zużycia kupowanych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • Proaktywność
  • Nastawienia na pracę w zespole
  • Wysoko rozwinięta zdolność komunikacji
  • Dokładność i skrupulatność

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie.
  • Pełne wsparcie w przygotowaniu do pracy na stanowisku.
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna i karta sportowa na preferencyjnych warunkach.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.

DocumentAplikuj