Jakie będą Twoje obowiązki?

  • ścisła współpraca z handlowcami z USA,
  • wsparcie procesu sprzedaży (obsługa zapytań ofertowych, organizacja wyceny),
  • bieżący kontakt z działami drukarni w USA, zaangażowanymi w proces przygotowania zlecenia do produkcji,
  • terminowe i kompletne rozpisywanie zleceń produkcyjnych w systemie.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • wykształcenie min. średnie,
  • praktyczna znajomość MS Office z naciskiem na Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w międzynarodowej firmie oraz stały kontakt z klientem wewnętrznym z USA,
  • szkolenia przygotowujące do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów, w skład których wchodzi m.in. dofinansowana: karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku.

DocumentAplikuj