Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Opracowanie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych na rynek polski i rynki anglojęzyczne.
  • Tworzenie key visuali, storyboardów, projektów stron internetowych, komunikacji w social mediach.
  • Współtworzenie prezentacji przetargowych.
  • Prezentowanie koncepcji przetargowych.

Wymagania:

  • Minimum pięć lat doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej poparte przez portfolio.
  • Głowa pełna pomysłów.
  • Doskonała znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator.
  • Umiejętność tworzenie Key Visuali oraz współtworzenia konceptów kreatywnych.
  • Znajomość współczesnych trendów w projektowaniu graficznym i marketingu.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2).
  • Mile widziana umiejętność tworzenia ilustracji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/umowy o współpracę.
  • Pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji.
  • Realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności.
  • Pracę dla ciekawych znanych, międzynarodowych i lokalnych marek.
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom.
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.

DocumentAplikuj