Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Wykonywanie prac pomocniczych, powierzonych przez operatora.
  • Nabywanie wiedzy przekazywanej przez maszynistę / operatora.
  • Zastępowanie operatora w przypadku jego nieobecności.
  • Podstawianie, palet z półproduktem do maszyny, odstawianie palet z gotowym produktem.
  • Nadzór nad jakością produkcji zgodnie z procedurami i instrukcjami.

Wymagania:

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego w zakresie obsługi maszyn.
  • Wykształcenie techniczne i/lub umiejętności techniczne będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn,

Oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisko pomocnika operatora/maszynisty.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zmianowy system pracy (4-5 dni pracy, 4-5 dni wolnego).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów, w skład których wchodzi m.in. dofinansowana: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, ZFŚS.

DocumentAplikuj