Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Przygotowywanie projektów graficznych do druku zgodnie ze specyfikacją.
  • Wykonywanie korekt graficznych.
  • Skład i łamanie publikacji.
  • Współpraca z Działem Kreacji i Działem Obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Min. trzyletnie doświadczenie w pracy przy składzie i korektach katalogów broszur, poparte portfolio.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe Creative Suite, szczególnie Adobe InDesign.
  • Umiejętność pracy z tekstem – zasady typografii i łamania tekstu.
  • Znajomość zasad DTP i przygotowania plików do druku.
  • Doświadczenie w pracy przy standach reklamowych, na siatkach, wykrojnikach, z uszlachetnieniami w druku.
  • Doświadczenie w pracy w agencji reklamowej będzie dodatkowym atutem.
  • Znakomita organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę.
  • Pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji.
  • Pracę dla ciekawych, znanych, międzynarodowych i lokalnych marek.
  • Możliwość skorzystania z karty medycznej i sportowej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach.

DocumentAplikuj