Jakie będą Twoje obowiązki?

  • wystawianie faktur za produkcję realizowaną w USA,
  • analiza cenników, raportów i kontraktów,
  • alokacja sprzedaży do odpowiednich departamentów,
  • wsparcie innych współpracowników przy weryfikacji faktur,
  • dbanie o realizacje wymagań klienta zewnętrznego jaki i wewnętrznego (Quad US).

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny, praca wyłącznie w j. angielskim),
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera i MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy,
  • znajomość procesów fakturowania lub/i pracy z umowami/kontraktami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (bez okresu próbnego),
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju, szkolenia przygotowujące do pracy,
  • pakiet benefitów, w skład których wchodzi m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia, dofinansowanie do wypoczynku, dodatek pieniężny z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

DocumentAplikuj