Jakie będą Twoje obowiązki?

  • tworzenie zamówień papieru, zgodnie z zachowaniem ram czasowych od planowanej daty druku
  • korzystanie ze stanów magazynowych zgodnie z metodą FIFO
  • kontrola terminowego potwierdzenia otrzymania zamówień i podania dat LDC przez papiernie
  • wprowadzanie do systemu dat LDC
  • udział w spotkaniach i szkoleniach
  • analiza danych zawartych w raportach
  • stały kontakt z pracownikami w US w celu wyjaśniania nieprawidłowości

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego (praca w j. angielskim)
  • praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • doświadczenie w pracy biurowej - mile widziane w pracy w obszarze zakupów
  • dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pełny etat)
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego

DocumentAplikuj