Jakie będą Twoje obowiązki?

  • przyjmowanie i wydawanie na produkcję produktów i półproduktów,
  • sprawdzanie ilości i jakości dostarczonych produktów i półproduktów,
  • załadunek i rozładunek pojazdów z produktami i półproduktami,
  • obsługa informatycznych systemów magazynowych,
  • tworzenie dokumentacji transportowej,
  • dbałość o ład i porządek,
  • obsługa urządzeń transportu wewnętrznego.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat,
  • praca przez ok. 15 dni w miesiącu (system zmianowy po 12h),
  • wynagrodzenie, na które składa się stawka godzinowa + 40% dodatku za pracę w godzinach nocnych + premia uznaniowa,
  • pakiet benefitów, w skład których wchodzi m.in. dofinansowanie do karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku, dodatek pieniężny z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  • szkolenia przygotowujące do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

DocumentAplikuj