Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Organizacja i koordynacja pracy działu oraz zarządzanie podległym personelem.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego oraz bieżące rozliczanie produkcji.
  • Analiza wydajności maszyn i obsad.
  • Przestrzeganie specyfikacji technicznej druku offsetowego.
  • Szkolenie pracowników w zakresie posiadanych kompetencji.
  • Przestrzeganie i nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur i instrukcji ZSZ, BHP, PPOŻ.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w druku offsetowym arkuszowy.
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz procesem produkcji
  • Wykształcenie średnie.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office (excel, outlook, word)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Skrupulatność i dokładność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Znajomość programu Signa – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Zmianowy system pracy (4-5 dni pracy, 4-5 dni wolnego), praca w godz. 6-18 i 18-6
  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii druku offsetowego.
  • Pakiet benefitów, w skład których wchodzi m.in. dofinansowana: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie.

DocumentAplikuj