Jakie będą Twoje obowiązki?

  • tworzenie key visuali, projektów stron internetowych, komunikacji w social mediach, magazynów kontentowych, katalogów, formatów POS i innych formatów reklamowych
  • opracowywanie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych na rynek polski i rynki zagraniczne
  • współtworzenie prezentacji przetargowych
  • samodzielna praca nad bieżącymi projektami i kompleksowe ich wykonanie
  • współpraca w teamie z Copywriterem
  • współpraca z Działami Strategii, Accountów, New Biz

Wymagania:

  • minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej poparte przez portfolio
  • ciekawe pomysły
  • doskonała znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Adobe InDesign
  • umiejętność tworzenia Key Visuali oraz współtworzenia konceptów kreatywnych
  • znajomość współczesnych trendów w projektowaniu graficznym i marketingu
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
  • umiejętność tworzenia szkiców i storyboardów - mile widziane
  • umiejętność tworzenia ilustracji - mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/umowy o współpracę
  • pracę w rozpoznawalnej polskiej agencji z zapleczem amerykańskiej korporacji
  • realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności
  • pracę dla ciekawych znanych, międzynarodowych i lokalnych marek
  • zdobycie szerokiego doświadczenia dzięki interdyscyplinarnym i inspirującym projektom
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym

DocumentAplikuj